Bahçelievler Koltuk Yıkama

Paktem Koltuk Yıkama Fabrikası, Bahçelievler ilçesinde koltuk yıkama hizmeti isteyen müşterilerine yıllardır gururla hizmet vermektedir.

Bahçelievler koltuk yıkama olarak yoğun talebin olduğu bir ilçedir. Yaz sezonunda daha yoğun olan koltuk yıkama işlerine uzman kadromuz ile devam ediyoruz . Halı yıkama, el dokuma halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yastık yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız müşterilerine derinlemesine halı yıkama deneyimi sunuyor. Koltuklarınızı yerinde yıkıyor ve size güzel kokulu, temiz ve anti-bakteriyel bir şekilde teslim ediyoruz.


Koltuk yıkama firmamız koltuk yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Koltuk yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Koltuklarınız tarafımızdan özenle temizlenmektedir.

Paktem Koltuk Yıkama Fabrikası olarak Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Koltuk yıkama işlemleri için ekibimiz size ortalama 2 saat içinde ulaşır ve koltuklarınızı son teknoloji makinelerimizle yerinde temizleriz. Koltuklarınız kumaşına göre uygun teknikle yıkanır. Koltuklarınız gerekli güvenlik ekipmanları ile firmamız tarafınca sigortalıdır.

2021 itibariyle sistemimize kayıtlı 48.000 müşteri ile büyümeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli koltuk yıkama hizmeti almak için bizi hemen arayın.

Tertemiz ve pırıl pırıl bir yaşam alanı sizi bekliyor.