Fatih Halı Yıkama

Paktem Halı Yıkama Fabrikası, Fatih ilçesinde halı yıkama hizmeti isteyen müşterilerine yıllardır gururla hizmet vermektedir.

Fatih halı yıkama olarak yoğun talebin olduğu bir ilçedir. Yaz sezonunda daha yoğun olan halı yıkama işlerine uzman kadromuz ile devam ediyoruz . Halı yıkama, el dokuma halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yastık yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız müşterilerine derinlemesine halı yıkama deneyimi sunuyor. Halınızı size güzel kokulu, temiz ve anti-bakteriyel bir şekilde teslim ediyoruz.


Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır.

Paktem Halı Yıkama Fabrikası olarak Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Halı yıkama işlemleri için ekibimiz size ortalama 2 saat içinde ulaşır ve halılarınızı teslim alır. Halılarınız kumaşına göre uygun teknik ve şampuanlarla yıkanır. Halılarınız gerekli güvenlik ekipmanları ile firmamız tarafınca sigortalıdır.

2020 itibariyle sistemimize kayıtlı 48.000 müşteri ile büyümeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Tertemiz ve pırıl pırıl bir yaşam alanı sizi bekliyor.

Değerli Müşterilerimizin Yorumları

Halılar çok kısa sürede yıkandı ve tertemiz elimize geçti. Tüm çalışanların emeklerine sağlık.
Arif A., İstanbul
Halılarımı ekipler çok kısa sürede aldılar, 3 gün içinde yıkayıp yine bana ulaştırdılar. Titiz çalışmaları için Paktem’e teşekkür ediyorum.
Neriman S., İstanbul